Informacje o firmie

Jakie konto bankowe dla studenta | Kreator Finansów

Wyjazd z rodzinnej miejscowości w celu podjęcia studiów – wiąże się z wieloma zmianami w życiu. Jedną z takich zmian, jest dla większości świeżo upieczonych żaków – konieczność założenia rachunku osobistego w banku.

Jeżeli stoimy aktualnie przed problemem, który można krótko streścić tak: jakie konto bankowe będzie najlepsze dla studenta, możemy skorzystać z bazy wiedzy o produktach bankowych, jakiej dostarcza portal kreatorfinansow.pl

Znajdziemy tam szereg rankingów kont osobistych, lokat oraz innych informacji – niezbędnych każdemu, kto nie jest jeszcze zbytnio wtajemniczony w treści ofert, jakie przygotowały dla potencjalnych klientów banki, działające na terenie naszego kraju.

Tak więc, jeżeli chcemy szybko znaleźć wiarygodną i rzetelną wiedzę, na temat: jakie konto bankowe powinien założyć student – odwiedźmy strony serwisu kreatorfinansow.pl.

Opublikowano: 2017-11-05

Jakie konto bankowe dla studenta | Kreator Finansów

Kreator Finansów

26 kwietnia 71-126 Szczecin +48 91 831 00 77 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Dnia 2018-05-23 10:48:16 Maurycy Kubiak napisał:
Za czasów studenckiej sielanki (wiem, niektórzy uważają sesje za największą traumę życie, ale nie ja) nie zastanawiałem się zbytnio nad kontem bankowym. Wybrałem po prostu pierwsze z brzegu z darmowymi wypłatami z bankomatów.
Ocena: 4

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

Global Machinery

ul. Gdyńska 5 — Złocieniec

Kancelaria Notarialna - Anna Wegner notariusz

ul. Słowackiego 19a — Szczecin

StyliJa

ul. Brytyjska 24 — Koszalin