Informacje o firmie

Piękne dywany

Dla wszystkich miłośników przytulnych i stylowy wnętrz sklep internetowy DywanStyl.pl przygotował ofertę pełną oryginalnych dywanów w każdym stylu. Dostępne są nowoczesne wzory oraz mozaiki, a także tradycyjne i klasyczne motywy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, oferta obejmuje także piękne dywany hipoalergiczne, ciekawe produkty dające efekt 3d oraz wiele innych chodników, wykładzin i dywanów o różnym przeznaczeniu.

Na stronie dywanstyl.pl mogą Państwo zamówić wymarzone dywany i ozdobić nimi całą swoją posiadłość. Najwięcej propozycji, dostępnych na sklepowych półkach, występują w klasycznym, prostokątnym kształcie. Aby zadbać o indywidualne potrzeby każdego klienta, sklep oferuje także mniej konwencjonalne wymiary. Indywidualne zamówienia mogą uwzględniać także nietypowy wzór oraz wymaganą przez klienta długość i szerokość. 

Opublikowano: 2017-12-05

Piękne dywany

Marbex sp. z o.o.

Milenijna 40/42 97-200 Tomaszów Mazowiecki (44) 741 41 41 | Facebook | Twitter | Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Michał Majewski napisał:
Mają tam naprawdę ogromny wybór dywanów. Z małżonką chyba 3 h siedzieliśmy przed laptopem i oglądaliśmy, porównywaliśmy, wybieraliśmy. i w końcu się udało wybrać 2 [ wybór mój i jej] :)
Ocena: 5

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

Wycieczkownia

ul. Bażyńskich 8 — Toruń

ZBIORNIKI ZA GROSZE Marcin Strycharek

ul. Raczyn 12E — Czarnożyły

AP Studio Anna Karpińska

ul. Legionów 61 — Łódź