Informacje o firmie

Auto pomoc Poznań

Szukasz dobrej auto pomocy w Poznaniu? Masz problem z samochodem i nie wiesz, jak masz dotrzeć nim do mechanika, skoro odmawia posłuszeństwa? W takich sytuacjach należy skorzystać z pomocy drogowej. Jeśli jesteś z Poznania lub innego miasta bądź miejscowości w województwie wielkopolskim, to polecamy Ci usługi firmy MS Auto Car. To znana i ceniona firma, która zajmuje się skupem i sprzedażą aut używanych, ale także pomocą drogową. U nich możesz liczyć na szybką reakcję i pomoc, o dowolnej porze dnia i nocy. To najlepsza auto pomoc w Poznaniu, w dodatku z bardzo konkurencyjnymi cenami. 
Odwiedź ich stronę internetową, pod adresem msauto-car.pl i sprawdź, co mogą dokładnie Ci zaoferować. Zadzwoń od nich i zamów konkretną usługę, a na pewno szybko zjawią się u Ciebie, aby Ci pomóc w odholowaniu lub przetransportowaniu na lawecie Twojego auta do mechanika.
Nie odkładaj naprawy na później i nie poruszaj się po mieście zepsutym samochodem. Nie warto ryzykować bezpieczeństwa swojego ani innych uczestników na drodze, a także tego, że jeszcze bardziej uszkodzisz auto. Zadzwoń po autopomoc i udaj się do mechanika w sposób bezpieczny, z pomocą fachowców.

Opublikowano: 2017-12-08

Auto pomoc Poznań

MS Auto Car

Okólna 38 61-315 Poznań 796-725-720 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

PROMAG S.A.

ul. Romana Maya 11 — Poznań

Tuczyńska TŁUMACZENIA

ul. Grochowska 24 — Poznań

Mariusz Januzik KMSTUDIO

ul. Witosa 10 — Piła