Informacje o firmie

Klucze elektryczne

Mówi się, że fachowca poznaje się po narzędziach, dlatego każdy warsztat, także samochodowy, powinien być wyposażony w dobrej jakości narzędzia. Na rynku jest wiele hurtowni oferujących różny sprzęt, ale jakością i różnorodnością zdecydowanie wyróżnia się sklep ze strony sklep.tiptopol.pl cały czas wzbogacający swój asortyment o nowe produkty. Można tu znaleźć zarówno maszyny do wyważania kół, jak i mniejsze narzędzia, takie na przykład jak klucze elektryczne do samochodów osobowych, ciężarowych i potężnych maszyn budowlanych czy rolniczych. 

Tego typu klucze służą do odkręcania i dokręcania kół, są prostej konstrukcji i nie sprawiają żadnych kłopotów w obsłudze. W ofercie sklepu znajdują się produkty takich znanych firm jak:

  • Delta,
  • MaxBoxer,
  • Elmax. 

Można tu także nabyć doskonałej jakości łączący funkcję akumulatorowego i udarowego klucz CP 8848 2 w 1 i klucze elektryczne udarowe firmy Chicago Pneumatic. To tylko niektóre propozycje sklepu, dlatego, wyposażając warsztat w dobry sprzęt, warto odwiedzić podaną wyżej stronę i zapoznać się z całym asortymentem.

Opublikowano: 2019-03-14

Klucze elektryczne

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Kostrzyńska 33 62-010 Pobiedziska 61 815 22 42 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

MS Auto Car

ul. Okólna 38 — Poznań

PROMAG S.A.

ul. Romana Maya 11 — Poznań

Tuczyńska TŁUMACZENIA

ul. Grochowska 24 — Poznań