Informacje o firmie

Zobacz

Samodzielne poszukiwanie pracy może być w wielu wypadkach niewystarczające. Jeśli zależy Ci na tym, by znaleźć pracę bezpieczną i legalną, to warto, abyś skorzystał z pomocy, którą ma do zaoferowania agencja pracy. Takich firm działających w Polsce jest dość sporo. Jedna z nich na stronie praca-w-holandii.com.pl prezentuje swoje aktualne oferty pracy w różnych branżach. Oferuje pracę i dla kobiet, i dla mężczyzn. Jeśli interesuje Cię w pełni legalna praca w Holandii, to warto, abyś zajrzał na podaną wcześniej stronę.

Na stronie można znaleźć pracę w budownictwie, logistyce, produkcji, a także cukiernictwie. Osoby, które posiadają uprawienia na wózki widłowe, mogą znaleźć pracę w magazynach za pośrednictwem wspomnianej wcześniej agencji pracy. Agencja pracy dodatkowo zajmuje się organizacją transportu pracowników.

Opublikowano: 2018-04-20

Zobacz

Uitzendbureau van Doorn

Pocztowa 10 47-300 Krapkowice +48 508 504 465 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Dnia 2018-08-28 07:42:06 Mariusz Ostrowski napisał:
Całe życie pracowałem w Polsce, ale koleżanka od 3 lat pracuje w Holandii. Dlatego fajnie, że jest taka domena praca-w-holandii.com.pl, gdzie można znaleźć naprawdę dobrą pracę. Link do tej domeny podrzuciła mi ów koleżanka.
Ocena: 3

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

OROME SC

ul. Pułaskiego 17 — Kluczbork

Apteka Urtica

ul. Królowej Jadwigi 12 — Kędzierzyn-Koźle