Informacje o firmie

Cięcie blach laserem

Pragniesz zlecić komuś cięcie blach laserem, ale nie wiesz, do której firmy się zwrócić? Zależy Ci na wysokiej jakości wykonania zlecenia? Wybierz zatem zakład ze strony vibroson.com.pl, który dysponuje nie tylko świetnymi maszynami, ale także doświadczeniem i wiedzą swojej załogi.

Każde zlecenie wykonane przez to przedsiębiorstwo jest terminowe i solidne, nawet jeśli jest ono naprawdę duże. Pozwala na to używany tutaj światłowodowy laser typu Fiber, który jest w stanie ciąć różnej grubości blachy z szybkością na skalę przemysłową. Poza szybkością Laser ten oferuje także możliwość znacznego ograniczenia poboru mocy, maksymalne wykorzystanie materiału, idealne brzegi cięcia bez grady, a także cięcie blach foliowanych.

Zastosowanie tej wyjątkowo nowoczesnej maszyny jest ekonomiczne i pozwala na wykonanie najbardziej niestandardowych operacji. Cennik nie jest stały i każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. Cena określana jest w trakcie ustalania warunków realizacji zamówienia. Stali klienci a także klienci z dużymi zamówieniami mogą liczyć duże rabaty.

Opublikowano: 2018-10-07

Cięcie blach laserem

VIBROSON ŁÓDŹ Sp. z o.o.

Wróblewskiego 16 93-578 Łódź +48 42 683 35 11 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

Wycieczkownia

ul. Bażyńskich 8 — Toruń

ZBIORNIKI ZA GROSZE Marcin Strycharek

ul. Raczyn 12E — Czarnożyły

AP Studio Anna Karpińska

ul. Legionów 61 — Łódź