Informacje o firmie

Usługi konfekcjonowania

Konfekcjonowanie towarów to nic innego, jak tylko przepakowywanie ich w mniejsze opakowania, które później trafiają na rynek detaliczny. Wiele firm wykonuje tę pracę własnym sumptem, jednak sporo przedsiębiorstw decyduje się na korzystanie z zewnętrznych usług, w ramach outsourcingu. Profesjonalne firmy proponują wykonanie tego typu zadań zwykle za niewielką opłatą – tym samym oszczędza się na zakupie całej maszyny.

To doskonała propozycja szczególnie dla mniejszych firm produkcyjnych, rodzinnych biznesów, zajmujących się np. wytwarzaniem zdrowej żywności. Dzięki termicznemu zgrzewaniu, foliowaniu, jak i innym metodom pakowania produktów w niewielkie paczki można skutecznie ochronić sprzedawane produkty przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Jeśli interesują Państwa usługi konfekcjonowania, to taką ofertę ma do zaproponowania firma ABRA Pack. To specjaliści z zakresu sprzedaży i serwisowania maszyn do pakowania i konfekcjonowania. Świadczą również usługi outsourcingowe, dzięki czemu wiele firm ma szansę niewielkim kosztem dotrzeć do klienta detalicznego.

Opublikowano: 2019-07-15

Usługi konfekcjonowania

ABRA PACK

Firmowa 8 62--02 Gądki +48 605 032 830 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

ul. Grochowska 24 — Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

ul. Os. Stefana Batorego 7 — Poznań

Biuro Podróży Misja Travel

ul. Strzelecka 34 — Poznań