Informacje o firmie

Be Safe S.C. • Przeglądy ppoż w Warszawie

Byłeś na szkoleniu przeciwpożarowym, organizowanym przez firmę Be Safe i zapamiętałeś, iż hydranty i gaśnice powinny być poddawane regularnym przeglądom? Jeśli nie jesteś sobie w stanie nawet przypomnień, kiedy oddawałeś swój sprzęt do testowania, do przeglądu - to właściwa chwila, aby ponownie skorzystać z usług firmy.

Na stronie internetowej besafe.net.pl przekonasz się, czym charakteryzują się przeglądy ppoż w Warszawie oraz co firma może Ci zaoferować. Co ważne, firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, która pozwala im na świadczenie profesjonalnych usług w zakresie przeglądu i konserwacji gaśnic oraz hydrantów. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, warto zajrzeć do bazy wiedzy dostępnej na stronie. Czeka Cię tam szereg artykułów informujących o istotności przeglądów oraz posiadania odpowiedniej gaśnicy w optymalnym miejscu.

Opublikowano: 2017-10-21

Be Safe S.C. • Przeglądy ppoż w Warszawie

Be Safe S.C.

RYDYGIERA 19 01-793 Warszawa 780 123 104 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Dnia 2018-07-12 11:29:14 asiofara napisał:
Regularne dbanie o to by ktoś dokonywał przeglądu sprzętu ppoż, to konieczność, która zaprocentuje w razie wybuchu pożaru w budynku firmy - np. będziemy mieli pewność, że wszelkie gaśnice czy hydranty będą gotowe do działania.
Ocena: 4

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

Firma Usługowa „SASIN”

ul. Chopina 24 — Milanówek

Oka Bags

ul. Kopernika 7 — Ostrołęka

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

ul. Słowackiego 45 — Warszwa