Informacje o firmie

Wentylatory osiowe • Hurtownia BUD-WENT

Masz firmę, która zajmuje się zakładaniem systemu wentylacyjnych i szukasz sprawdzonego dostawcy wysokiej jakości sprzętu? Zależy Ci na tym, aby nawiązać długą i owocną współpracę ze sprawdzonym dystrybutorem, który oferuje produkty wysokiej jakości w bardzo dobrych cenach? W takim razie odwiedź stronę internetową bud-went.com.pl i sprawdź ich ofertę na wentylatory osiowe i dachowe lub kanałowe. U nich znajdziesz tylko i wyłącznie sprzęt od sprawdzonych producentów. Poza samymi wentylatorami możesz u nich zamówić wysokiej jakości akcesoria i osprzęt, który na pewno przyda Ci się podczas montażu. 
Firma BUD-WENT to idealny partner biznesowy, który ma bardzo szeroką ofertę na akcesoria wentylacyjne i profesjonalny sprzęt do klimatyzowania i wentylowania pomieszczeń. U nich nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dokładnie to, czego szukają. Dlatego nie zwlekaj, już teraz zajrzyj do nich i zapoznaj się z ich szeroką ofertą. W razie problemów skontaktuj się z obsługą, która udzieli Ci fachowej pomocy.

Opublikowano: 2018-06-12

Wentylatory osiowe • Hurtownia BUD-WENT

BUD-WENT

Graniczna 15A 62-007 Biskupice +48 61 815 50 79 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Dnia 2019-06-19 15:02:37 notutselt napisał:
Hurtownia BUD-WENT to świetny dostawca urządzeń i akcesoriów związanych z wentylacją - to po prostu dobry partner w biznesie. Przy okazji chciałbym pozdrowić miłą obsługę. :)
Ocena: 4

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

ul. Grochowska 24 — Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

ul. Os. Stefana Batorego 7 — Poznań

Biuro Podróży Misja Travel

ul. Strzelecka 34 — Poznań