Informacje o firmie

Wyłaz na dach płaski

Zalegający śnieg, konieczność konserwacji zadaszenia, jak i wiele innych czynników i okoliczności wymagają dostępu do dachu. W przeciwnym razie może on niszczeć, prowadząc do m.in. zagrożenia zdrowia i życia osób, które pod nim przebywają. Wyłazy dachowe są więc w wielu budynkach konieczne, szczególnie tam, gdzie na dach nie można dostać się innymi prostymi metodami (jak np. drabiną).

Szeroką ofertę dotyczącą wyłazów można znaleźć w katalogu firmy MP Skylights. To profesjonaliści z zakresu dystrybucji i instalacji tych produktów. Szeroki wybór modeli daje możliwość doboru idealnego rozwiązania pod konkretne wymogi. W ich katalogu można więc znaleźć wyłaz na dach płaski lub ze spadem, na zadaszenie szkoły, hali budowlanej, jak i każdego innego obiektu. Proponują oni zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym pomoc w doborze i montażu odpowiednich rozwiązań.

Wśród propozycji firmy znajdują się wyłazy płaskie, kopułkowe, a także wykonane z najróżniejszych materiałów, w tym aluminiowe czy szklane. Oferowane są również wyłazy przeciwpożarowe o ognioodporności od EI15 do EI90.

Opublikowano: 2019-05-09

Wyłaz na dach płaski

MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

Świętokrzyska 5 62-030 Luboń +48 61 279 44 44 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (3 z 1 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

ul. Grochowska 24 — Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

ul. Os. Stefana Batorego 7 — Poznań

Biuro Podróży Misja Travel

ul. Strzelecka 34 — Poznań