Informacje o firmie

Felgi ALUTEC | https://xfelgi.pl/

Kadra sklepu online, którego właścicielem jest firma Xfelgi.pl Michał Kiełkiewicz, starając się, by przygotowana oferta była atrakcyjna, na bieżąco uzupełnia listę sprzedażową o nowe modele alufelg, dostępne w niewygórowanej cenie. Pracownicy dbają, by klient znalazł wersję odpowiadającą jego potrzebom, bez względu na to, czy poszukuje felgi Alutec czy jakiejkolwiek innej, bardziej znanej marki.

Dla ułatwienia składania zamówienia na serwisie umieszczono prostą w obsłudze wyszukiwarkę. Do dyspozycji klienta jest też obsługa sklepu, zajmująca się przyjmowaniem i realizacją zleceń. Chętnie odpowiada ona na pytania kupujących odnośnie dostępnego w sprzedaży asortymentu.

Kadra zachęca do zakupu nie tylko alufelg, ale też czujników ciśnienia opon TPMS. Są one dostarczane gratis, z darmowym zestawem montażowym w przesyłce. Sklep realizuje zamówienia w jak najkrótszym możliwym terminie. Korzysta tylko ze sprawdzonych firm kurierskich, dowożących przesyłki z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i ostrożności.

Opublikowano: 2022-07-08

Felgi ALUTEC | https://xfelgi.pl/

Xfelgi.pl

Piotrkowska 4C 97-330 Poniatów 509 700 012 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Lokalni partnerzy biznesowi w niedalekiej okolicy

Linguemix

ul. Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego 2a — Łódź

Travicom.PL

ul. Sienkiewicza 46 — Dobroń

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

ul. ODDZIELNA 14 — PIOTRKÓW TRYBUNALSKI